Kim jesteśmy?

SGB Sp. z o.o. Sp. k. jest jedną z czołowych firm branży budowlanej działających na rynku kołobrzeskim. Specjalizujemy się w świadczeniu usług budowlanych, w pełnym zakresie – przeważnie w systemie Generalnego Wykonawcy – gwarantując doskonałą organizację i najwyższą jakość powierzonych nam zadań, na każdym etapie inwestycji.

Historia

Początki firmy sięgają 2002 roku, kiedy to Grzegorz Bobola założył działalność pod nazwą STARTEX PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE. Później firma zmieniła nazwę na SGB GRZEGORZ BOBOLA. Obecnie, konsekwentnie realizując założoną przez nas strategię rozwoju, firma przyjęła formę spółki pod nazwą SGB Sp. z o.o. Sp.k. Jest to kolejny krok świadomie obranego kierunku, w dążeniu do budowania pozycji lidera na rynku.

Cele

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie satysfakcji Partnerów w interesach oraz budowanie wzajemnego zaufania i trwałych relacji z Klientami.

Od początku istnienia firmy zależy nam na najwyższej jakości świadczonych przez nas usług, stąd dbamy o stały rozwój, doskonalenie metod pracy oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań na wszystkich płaszczyznach naszej działalności.

Poprzez nasze działania konsekwentnie dążymy do osiągnięcia i utrzymania pozycji lidera na rynku. Co skutecznie realizujemy.

Nasz zespół
To ludzie tworzą firmę.
SGB to MY!

Zdajemy sobie sprawę, że podstawą działalności naszej firmy jest doświadczony i wykwalifikowany zespół.

To pracownicy, ich zaangażowanie, wiedza oraz motywacja stanowią podstawę naszego sukcesu.

Dołącz do naszego zespołu: praca@sgb.kolobrzeg.pl

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że wyrażasz zgodę na ich użycie.